iVilnius.lt

Rugpjūčio 13 13°C

Bėgiokime
Pagrindinis > Naujienos

Valstybės dieną vilniečiai minėjo bėgimu „Aplink Žaliuosius ežerus“ (0)

2015-07-07
Nuotr.: Augusto Četkausko
Lietuvai svarbią dieną – Liepos 6-ąją, didžiulis būrys bėgimo entuziastų rinkosi prie Žaliųjų ežerų. Kasmetiniame, jau 26-ąjį kartą mūsų šalyje organizuojamame bėgime „Aplink Žaliuosius ežerus“, savo jėgas, įveikiant 11,5 kilometrų trasą, ryžosi ne tik jau patyrę veteranai, tačiau ir jaunieji bėgimo entuziastai.

Giliausias tradicijas turinčiame bėgime dalyviai varžėsi šešiose amžiaus grupėse, bėgimo metu tradiciškai buvo renkami ir absoliutūs nugalėtojai. Šiais metais fortūna šypsojosi Mindaugui Viršilai, kuris tapogeriausiu vyrų gretose, trasą įveikęs per 36 min. ir 31 sek., antrasis pasiekęs finišą, praeitų metų bėgimo laimėtojas – Valdas Dopolskas, kuris nusileido M. Viršilai daugiau nei minute (37 min. ir 25 sek.). Trečiąją vietą vyrų kategorijoje užėmė Andrej Jegorov, trasą įveikęs per 38 min. ir 02 sek.

Moterų gretose geriausia šiais metais tapo Monika Vilčinskaitė, kuriai pavyko 11,5 kilometrų įveikti per 44 min. ir 35 sek., antroji finišavusi – Loreta Bliujienė. Ji pasiekė finišą per 45 min. ir 50 sek. Trečioji geriausioji moterų gretose tapo Agnė Šukytė, kuri atbėgo per 51 min. ir 16 sek.

Bėgimo metu buvo tradiciškai apdovanoti ir jauniausias bei vyriausias bėgikai. Jauniausias bėgimo dalyvis – 13 metų Dariuš Zabelo, o vyriausiojo bėgiko titulą pelnė Rimtautas Bartusevičius (77 m.).

Daugiausio dėmesio sulaukė ir nė vieno bėgimo „Aplink Žaliuosius ežerus“ nepraleidęs, daug kartų bėgimo nugalėtoju tapęs Petras Pranckūnas, kuris ir šiais metais parodė puikius rezultatus, trasą įveikęs per 43 min. ir 39 sek.

Svarbu priminti, kad tradicinis bėgimas „Aplink Žaliuosius ežerus“ yra skirtas Valstybės dienai bei 605-ioms Žalgirio mūšio metinėms paminėti.

Bėgimą organizuoja Vilniaus dirbančiųjų sporto klubų sąjunga „Žalgiris“ ir VšĮ „Sveikas miestas“.

Visus bėgimo rezultatus galima rasti čia.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Sveikas miestas
Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups