iVilnius.lt

Gruodžio 05 13°C

Miesto skonis
Pagrindinis > Naujienos

Ar spurgų laboratorija „Donut LAB“ taps Vilniaus centro pažiba? (4)

2014-10-27
Prisipažinsiu, jog šios spurginės ieškojom tikslingai, nes mūsų ausis pasiekė žinia apie atsidariusią spurgų laboratoriją – „Donut Lab“. Norėjome užbėgti tenai jau penktadienio vakarą ir išmėginti daugelio išgirtąsias spurgas, tačiau pasirodo, jog minėtoji spurginė dirba iki aštuntos vakaro. Tad atidėjome planus iki šeštadienio.

Šeštadienio popietė ir mes jau Jakšto gatvėje, netoli Gedimino prospekto. Klaidžioti ilgai neteko, nesunkiai radome „Donut LAB“ spurginę ir kaipmat užėjome. Šiek tiek nustebome, bet žmonių beveik nebuvo: kelios merginos užbaigė spurgas ir skubiai pasišalino. Gal susigėdo, jog po tokios kalorijų bombos teks sportuoti keletą valandų, bet mes ne apie tai.

Prekystalis, o jame spindėjo gausybė glaistytų, tuščiavidurių bei pilnavidurių spurgų, mūsų akys raibo nuo pasirinkimo. Gėda prisipažinti, tačiau neatsispyrėm ir prigriebėm penkias: apelsinų, citrinų, braškių, balto šokolado ir prancūziško kremo skonių spurgas. Pasiėmėm dar ir kavos, kad širdis neapsaltų nuo saldumo. Prisėdome ir net nepajutome, kaip spurgos tirpte ištirpo mūsų burnose. Atsitokėjome, jog kiek daug kalorijų sudorojome, akivaizdu, jog sekmadienio rytą teks bėgti papildomai 10 kilometrų. Na, bet pasikartosiu, jog buvo labai skanios spurgos.

Kaip bebūtų, tačiau pažersime keletą pastabų, dėl kurių spurginės savininkams reikėtų sunerimti:

  • Užėjus į spurginę, kiek nuvilia skandinaviškas minimalizmas ir pati erdvė tampa tokia neutrali, stokoja jaukumo. O kodėl grojo radijas? Gi čia ne kirpykla, gal būtų galima pa(si)rinkti originalesnį muzikinį foną;
  • Tiesa, o kur spurgų kvapas? Kodėl visas kepimo procesas paslėptas? Gali susidaryti įspūdis, jog spurgos atvežtinės, o ne keptos vietoje. Kam slėpti tai, kas tikime, priduotų jaukumo, o ir klientai galėtų išmėginti „ugninių“ spurgų. Kodėl nepadaryti atrakcijos – „išsikepk savo spurgą“;
  • Dar krito į akis, jog, mums dorojant spurgas, net 5 klientai įėję vidun, tik apsidairė ir, nieko nepirkę, išėjo. Tai nutiko per labai trumpą laiką, o kiek tokių atvejų būna per dieną? Aiškus signalas, kad kažkas ne taip.
  • Kava... o tiksliau popieriniai puodeliai. Taip, sutinkame, jog ekologija gerai, tačiau kodėl negalima kavą pilti į gražius keraminius puodelius klientams, kurie lieka užkandžiauti spurginėje. Vėlei tai priduotų jaukumo.

Apibendrindami norime pasakyti, kad tokios vietos trūko miesto centre ir tikimės, jog ji gyvuos dar ilgai.

Kainų lygis: kainos nedidelės – spurgų kaina svyruoja nuo 4Lt (€1.16) iki 4.5Lt(1.30). Priklausomai nuo savaitės dienos, galima rinktis net iš beveik 12 spurgų rūšių. Gal tik menkas pastebėjimas, jog kepyklėlėse spurgų kainų svyruoja nuo 2.50 iki 3.00 litų.

Aptarnavimas: geras, buvom maloniai aptarnauti. Spurgų ir kavos laukti neteko, nes tuo metu buvome vieninteliai klientai. Tad priekabių dėl aptarnavimo kaip ir neturime. Mūsų balas – 9.

Maistas: Spurgos, Spurgos, o jos skanios, tačiau „wow“ įpūdžio nepatyrėmė. Mūsų balas – 8.

Interjeras: ir vėl tas skandinaviškas minimalizmas, nuobodu, trūksta jaukumo, bet kita vertus čia gi spurginė – 6.

Meniu: šito punkto negalime vertinti, nes meniu pagrindas yra spurgos – N/A.

GALUTINIS ĮVERTINIMAS: 7.67

 

Donut LAB
Jakšto g. 3
Vilnius, Centras
I-V: 10:00 – 20:00, VI-VII: 10:00 – 18:00
http://www.donutlab.lt/

Mes tikrai nesistengėme sukritikuoti „Donut LAB“, tačiau, mūsų manymu, anksčiau išvardinti pastebėjimai gali padėti patobulinti šią didelį potencialą turinčią spurginę. Kaip bebūtų, bet čia tik mūsų nuomonė.

Įvertinkite ir Jūs šią spurgų kavinę-parduotuvę čia.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Donut LAB Donut LAB Donut LAB Donut LAB Donut LAB
Komentarai (4)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups