iVilnius.lt

Liepos 13 13°C

Miesto skonis
Pagrindinis > Naujienos

Brangiausių Vilniaus restoranų TOP10 (0)

2014-11-14
Nuotr.: Restoranas Telegrafas
Tikriausiai daugelis žinote apie iVilnius.lt sudaromą populiariausių Vilniaus restoranų šimtuką. Vis dėlto jei neteko apie jį girdėti, tuomet reitingą galite rasti čia. Norime pasidžiaugti, jog iVilnius.lt pašto dėžutę užvertė šūsnis laiškų, kuriuose buvo pastoviai klausiama, o kur gi brangiausių restoranų reitingas. Kur jis, kodėl dar  nėra ir taip toliau. Taigi tenkindami jūsų norus, norime pristatyti brangiausių bei prabangiausių Vilniaus restoranų TOP10.
1  Telegrafas 152,5
2  IMPERIAL by California Gourmet 150
3  Stikliai 144,5
4  La Provence 142,5
5  Boff Steakhouse 135
6  El Gaucho Sano 135
7  Steakhouse Hazienda 112
8  Da Antonio 92,5
9  Shakespeare 87
10  Brasserie de Verres en Vers 86

Kiekvienas iš reitingo restoranų unikalus savo virtuve, šefais, interjeru. Prabangiausių restoranų viršūnėje atsidūrė „Telegrafas“, kuris įsikūręs viešbutyje „Kempinski“. Restoranas save kategorizuoja kaip europietiškos virtuvės atstovą, siūlantį subtilų balansą tarp istorinės praeities ir modernumo, malonią atmosferą, jaukų interjerą bei įspūdingus Vilniaus arkikatedros aikštės vaizdus.

Brangiausiųjų reitingo vertinime įtrauktas restoranų karštųjų patiekalų kainos vidurkis (nuo pigiausio iki brangiausio). Jeigu nesutinkate su restoranų užimamomis pozicijomis, tuomet nepatingėkite jų įvertinti. Galime pripažinti, jog apsilankymas šiuose restoranuose jūsų piniginei būtų nepigus, tačiau tikime, jog laimingi žmonės pinigų neskaičiuoja ir jei dar neteko lankytis minėtuose restoranuose, siūlytume apsilankyti nors viename iš jų – taip įsitikinsite, ar jie tikrai verti geriausiųjų ir prabangiausių Vilniaus restoranų vardo.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups