iVilnius.lt

Rugpjūčio 12 13°C

Miesto skonis
Pagrindinis > Naujienos

Netradicinės virtuvės restoranas „Kitchen” (68)

2013-09-05
Nuotr.: iVilnius
Ar kartais vaikščiojant po miestą, jūsų neaplanko jausmas, kuris jums sakytų, jog norisi paragauti kažko kito, kažko naujo?  Po visų šių minčių nejučiomis žvilgsnis ima ieškoti, tos naujos, ypatingos vietos. Džiugu, jog tokių vietų bei vietelių tikrai galima rasti. Pačioje Vilniaus širdyje, prie Rotušės fontano, įsikūręs restoranas „Kitchen“ užburs bei pakerės kiekvieną. Iš tikrųjų pirmąkart gan nesunkiai galima praeiti ir taip nepastebėti šio senamiestyje įsikūrusio restorano. Vis dėlto skiriamųjų ženklų yra: vienas iš jų yra jaukus balkonėlis, kuris svečius pasitinka iš tolo ir kviečia smagiai praleisti popietę ar tiesiog pasidėti vakare su vyno taure draugų apsupty, kitas – iškaba su užrašu „Kitchen“ virš praėjimo ir tai nurodydama kryptį restorano link. Restoranas įsikūręs antrame aukšte, į kurį pateksite lipdami mediniais laiptais.

Antrame aukšte prieš jus atsvers plati erdvė su jaukia aplinka. Aukštos senamiesčio lubos suteikia iškilmingumo bei pakilumo nuotaiką. Patartina staliuką rezervuotis iš anksto, nes nėra garantijos, kad jūsų norimu metu bus laisvų vietų. Verta pridurti, jog restorano veidas būna dvejopas: vienoks jis yra, kuomet apsilankysite dienos metu ir kiek kitoks vakare. Dienos metu galite skaniai papietauti, nors kainos kiek aukštesnės nei kitur, tačiau jei nesivaikote kainų, tuomet drąsiai galite pietų laiką leisti „Kitchen“ restorane.

Vakarais situacija kiek pasikeičia, sutemus restorane įžiebiamos šviesos, kurios sukuria jaukią, melancholišką prietemą. Žemai pakabinti šviestuvai taip pat prisideda prie jaukumo. Minėtoje aplinkoje ne tik malonu pavakaroti prie vyno taurės, bet ir ramiai pasišnekučiuoti mėgaujantis patiekalais.

Kiekvienąsyk ant stalo patiekiamas vanduo, kuriuo vaišina restoranas ir būdavo nuolatos papildomas. Netikėta, bet išties malonu.

Neilgas valgiaraštis tikrai neleis pasiklysti ir greitai pasirinksite patiekalus, kurių norite paskanauti. Galėsite pradėti nuo užkandžių, kurie nustebins ir leis pasimėgauti įmantriomis užkandėlėmis. Tokiomis kaip rūkytos skumbrės ar vištienos kepenėlių paštetas, įvairios užtepėlės, grilyje keptos krevetės ir kiti užkandžiai. Užkandžių kainos svyruoja nuo 9 iki 16-os litų.

Valgiaraštyje keturios sriubos, kurių kaina po 8 litus. Labiausiai įsimintina ir dėmesio verta – trinta mėtų ir žirnelių sriuba. Gan netikėtas derinys, bet išties skanu. Sakytume, jog tai lengvas bei gaivus šedevras. Tikime, jog pavyks atrasti sau patinkantį šedevrą.

Taip pat galėsite išsirinkti ir sau patinkančias salotas: asortimentas nuo įprastinių salotų iki kiek netikėtų derinių kaip burokėlių, kriaušių ir ožkos sūrio salotų. Jei įdomu ir intriguoja, pamėginkite ir pasidalinkite savo įspūdžiais. Antrieji patiekalai, kaip pagrindiniai bei makaronai ar „risoto“, tikime, sudomins labiausiai. Šių patiekalų kainos svyruoja nuo 19 iki 44 litų. Šiaip antiena nėra pats mėgstamiausias patiekalas, bet tąsyk patiekta antiena buvo sultinga ir tirpstanti burnoje. Prie šio patiekalo garnyrui papildomai užsisakėme bulvyčių, nes padavėja mums maloniai pasiūlė tai padaryti. 

Gėrimų meniu taipogi parinktas taikliai, nes rasite sau labiausiai patinkančią vyno rūšį. Vis dėlto jei nesugebėsite išsirinkti, tai padavėja jums patars, kuris vynas jus labiausiai nustebintų.

Būtų galima dar daug aprašinėti, pasakoti, kokio įstabaus skonio patiekalai, bet tai neleis pajusti tos aplinkos, to kvapo ir to skonio, kuomet kiekvienas kąsnis tirpsta burnoje. Aptarnavimas taip pat vertas pagiriamojo žodžio: malonus bei neįkyrus, nėra primygtinio klausinėjimo, ar skaniai pavalgėme, klientas greitai pastebimas.

Perfrazuosime vieną patarlę, kuri labiausiai tiktų užbaigti šį pasakojimą: geriau vieną kartą išbandyti bei paragauti, nei šimtą kartų išgirsti.

Virtuvė: europietiška, viduržemio jūros, bistro
Kainų lygis: vidutinio lygio
Aptarnavimas: Labai geras, padavėja maloniai bendravo su klientais, patarė patiekalų pasirinkimo klausimais. Maisto laukimas neprailgo. Mūsų balas – 10.
Maistas: porcijos nedidelės, bet tikrai sotu bei skanu.  Mūsų balas – 10.
Interjeras: erdvi, moderni, neperpildyta detalėmis erdvė. – 10.
Meniu: Vieno puslapio meniu, siūlo dienos pietų meniu – 8.
GALUTINIS ĮVERTINIMAS: 9,5

Kontaktai

Adresas: Didžioji g. 11,VilniusDarbo laikas:11:30-00:00 (pirmadienis-sekmadienis)
Tinklalapis: http://www.inthekitchen.lt/
Rezervacijos: telefonu: +37068880558 arba elektroniniu paštu reservation@inthekitchen.lt

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

iVilnius.lt
Komentarai (68)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups