iVilnius.lt

Gegužės 25 13°C

Sportas
Pagrindinis > Naujienos

Ruošk dviratį – ­­­„Velomaratono 2015“ registracija prasideda! (0)

2015-05-27
Nuotr.: iVilnius
Rugpjūčio 23 diena  turi būti pažymėta visų dviračių mylėtojų ir entuziastų kalendoriuose.  Tą dieną Vilniuje jau šeštą kartąvyks vis didesnį dviračių  aistruolių kiekį pritraukiantis renginys „Velomaratonas 2015“.

„Vasarą ruoškit roges, o dviračiai, tikimės, jau paruošti“, – šmaikščiai kalbėjo „Velomaratono“ sumanytojas Nacionalinio automobilių klubo vadovas  Benediktas Vanagas, pranešdamas apie registracijos pradžią. Pasak organizatorių, augantis dviračių gerbėjų aktyvumas džiugina ir rodo, kad toks renginys yra laukiamas ir reikalingas.

Praėjusiais metais vykęs jubiliejinis „Velomaratonas” sulaukė didelio ir bendruomenių įsitraukimo. Pilietiškai nusiteikę visuomenės nariai, organizacijos būrėsi į įvairias komandas. Drauge siekdami bendro tikslo – važiuoti už gražias idėjas ir iniciatyvas. Renginio autoriaus Benedikto Vanago teigimu, smagu, kad įmonės išnaudoja galimybę stiprinti kolektyvo komandinę dvasią ir ugdyti sveiką gyvenimo būdą.

Šiais metais renginio organizatoriai kviečia ne tik pavienius dviračių mylėtojus, bet ir šeimas, kaimynus, geriausius draugus ar kolegas rinktis vieną iš trijų trasų: vaikų, Ergo mėgėjų ir Toyota sportininkų. Iki rupjūčio 15 dienos mėgėjų ir vaikų važiavimuose registracija nemokama. Visi, iki tol užsiregistravę dalyviai, gaus unikalius vardinius starto numerius. O norintys tiesiog stėbėti ir gerai praleisti laiką – kviečiami burtis į gausiausias, originaliausias, šauniausias palaikymo komandas.

Daugiau informacijos ir registracija į renginį: www.velomaratonas.ltAr dalyvausite „Velomaratone 2015“?

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups