iVilnius.lt

Liepos 21 13°C

Sportas
Pagrindinis > Naujienos

„Sekmadienio – sporto diena“ lankytojų laukia daugybė sporto pramogų (0)

2015-05-17
Nuotr.: Vytauto Dranginio
„Sveiko miesto“ organizuojamas sporto ir sveikatingumo renginių ciklas „Sekmadienis – sporto diena“ įgauna pagreitį. Artėjantis sekmadienis jau bus trečiasis, kai visi norintieji gali su visa šeima, draugais jį leisti aktyviai besportuodami Gedimino prospekte.

Trečius metus organizuojamas projektas sulaukė daugybės susidomėjusiųjų. Sekmadieniniame Gedimino prospekte laiką leidžia įvairiausio amžiaus žmonės ir kiekvienas iš jų tikrai gali išsirinkti sau patinkančią sporto veiklą. Tuo jau spėjo pasinaudoti ne vienas renginio dalyvis – netrūksta žaidžiančiųjų nei stalo tenisą, badmintoną, grindų riedulį, futbolą, krepšinį, nei tų, kurie noriai išbando skirtingo pobūdžio treniruotes bei mankštas.

Artėjantis sekmadienis ir vėl džiugins sporto užsiėmimų įvairove. Trečioji „Sekmadienio – sporto diena“ tradiciškai startuos nuo 10.00 val. ir tęsis iki 15.00 val.

Sporto aktyvacijas bus galima rasti Gedimino prospketo atkarpoje nuo sankirtos su Totorių gatve iki Katedros aikštės.

Šio sekmadienio programoje nuo 10.00 val. galėsite: dalyvauti „Brasa Crossfit“ organizuojamoje treniruotėje, išbandyti kapueirą su Capueira Ficag Lietuva ir aikido su „Aido“ treneriais, taip pat žaisti gigantiškais šachmatais, pašokinėti ant „Šoklynės“ batuto.

Ledo ritulį ant grindinio galėsite žaisti su „Hockey Punks Academy“ profesionaliais treneriais taip pat jau nuo 10.00 val. Šiuo laiku startuos ir sporto bei sveikatingumo klubų tinklo „Impuls“ specialios organizuojamos irklavimo varžybos.

Šį sekmadienį nuo 10.00 val. prisijungs ir „Baltic Kart“ atstovai, kurie pakvies visus susipažinti su kartingo sporto subtilybėmis.

10.30 val. šiaurietiškojo ėjimo entuziastai bus laukiami prie „Sveiko miesto“ palapinės, nuo kurios startuos sekmadieninė šiaurietiškojo ėjimo pamoka. O jau nuo 11.00 val. visi norintys aktyviau pasportuoti, galės prisijungti prie „Sparta Gym“ atviros treniruotės. Šiuo laiku taip pat bus galima išbandyti ir akrojogą.

Šio sekmadienio atviros treniruotės ir pamokos:

11.10 – 12.00 val.: „GET FIT“ sporto akademijos treniruotė, kurioje laukiami visi tie, kurie nori pagražinti ne tik kūno linijas, tačiau ir pagerinti savijautą;

12.00 – 13.00 val.: Lietuvos Taidzičiuan Asociacijos pasirodymas ir speciali vieša sveikatingumo mankšta tai či;

13.00 – 13.30 val.: Moterų sporto klubas „Effectus“ pristatys ir pakvies sudalyvauti išskirtinėje treniruotėje, skirtoje visoms, norinčioms turėti dailią figūrą bei puikią nuotaiką;

13.30 – 14.00 val.: Hiphopo pamoka su gatvės šokių studijos „Skillz“ treneriais;

14.00 – 15.00 val.: Parodomosios  „Skillz“ gatvės šokių kovos.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups