iVilnius.lt

Gruodžio 14 13°C

Sportas
Pagrindinis > Naujienos

Vilniaus miesto sporto šventės dalyviai varžysis dėl piniginio prizo (0)

2015-07-09
Nuotr.: Organizatorių
Rugpjūčio 1 d. prie Baltojo tilto esančiuose aikštynuose vyks Vilniaus miesto sporto šventė. Jos dalyvių laukia ne tik įvairios sportinės rungtys, bet ir nuolaidos bei solidus piniginis prizas. Varžybų žiūrovai galės ne tik stebėti rungtynes, bet ir klausytis muzikos atlikėjų bei dalyvauti įvairiose kitose atrakcijose.

Vilniaus sporto šventę organizuoja Sostinės krepšinio lyga (SKL) kartu su Vilniaus miesto savivaldybe ir krepšinio entuziastu Viliumi Jastremsku. Sporto mėgėjai turės galimybę susirungti gatvės krepšinio turnyre 3 prieš 3, taip pat išbandyti jėgas snaiperio ar „Oro karaliaus“ konkursuose bei paplūdimio tinklinio varžybose.

Į renginį besiregistruojantys dalyviai turės puikią progą sutaupyti. Registracija, atsiskaitant per „Paysera“ sistemą, kuri tapo pagrindine šventės rėmėja, kainuos 2 eurais pigiau. Šventės dalyviai ir žiūrovai renginio vietoje taip pat turės galimybę išbandyti modernų atsiskaitymo būdą – „Paysera“ mobiliąją piniginę. Programėlė išmaniajame telefone leis pamiršti grynuosius ar mokėjimo korteles.

„Mūsų įmonė visada puoselėja inovatyvų ir socialiai atsakingą verslo modelį. Esame įsitikinę, kad aktyvi jaunimo veikla yra vienas iš šviesios ateities garantų. Būtent todėl stengiamės remti įvairius jaunimo vykdomus projektus, ypač tuos, kurie susiję su sportu bei sveiku gyvenimo būdu. Vilniaus miesto sporto šventė – puikus šių akcentų derinys“, – sako UAB „EVP International“, valdančios mokėjimų sistemą „Paysera“, generalinis direktorius Kostas Noreika.

Sporto šventės varžybų laimėtojams „Paysera“ įteiks ir specialų įmonės prizą. Geriausieji bus apdovanoti  300 eurų čekiu. Šis prizas atiteks stipriausiai krepšinio profesionalų grupėje pasirodžiusiai komandai. Kitiems varžybų laimėtojams atiteks kiti  „Paysera“ įsteigti prizai.

Vilniaus miesto sporto šventė – ne vienintelis sporto projektas, kurį remia „Paysera“. Šiais metais inovatyvių atsiskaitymų sistema tapo ir netrukus vyksiančio „Paysera“ Europos U16 vaikinų krepšinio čempionato generaline rėmėja.

Daugiau informacijos apie renginį ir registracijos instrukcijos – www.vmss.lt arba www.sostineskl.lt.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups