iVilnius.lt

Liepos 16 13°C

Sportas
Pagrindinis > Naujienos

Vilniaus Šeškinės vidurinės mokyklos kieme atidaryta moderni NBA krepšinio aikštelė (0)

2015-06-15
Nuotr.: S.Čirbos
Birželio 14 dieną, sekmadienį, Vilniaus Šeškinės mikrorajone dėka socialinės programos „Krepšinio galia“ buvo atidaryta renovuota krepšinio aikštelė, kuri tapo moderniausia lauko aikštele mieste.

Pagal socialinę programą „Krepšinio galia“ renovuotos NBA aikštelės atidaryme apsilankė ir Toronto „Raptors“ klube žaidžiantis lietuvis krepšininkas Jonas Valančiūnas. Renginyje taip pat dalyvavo NBA ir Kazickių fondo (KFF) atstovai.

Iškart po aikštelės atidarymo čia buvo surengtas ir turnyras, kuriame dalyvavo  beveik 200 vaikų iš socialinės rizikos šeimų, su kuriomis ir dirbama programos „Krepšinio galia“ metu. Pasibaigus turnyrui vaikams treniruotę surengė NBA atstovas Nealas Meyersas.

Projekto „Krepšinio galia“ metu  vaikai treniruočių ir pokalbių pagrindu yra mokomi atpažinti rizikingas situacijas, jų išvengti ir kreiptis pagalbos, ugdyti pasitikėjimą, pagarbą, sugebėjimą spręsti konfliktus, vaikams skiepijamos žmogiškosios vertybės.

Programą Lietuvoje vykdo Sostinės Krepšinio Mokykla. Programos partneriai – „Gelbėkit vaikus Lietuva“, „Vaikų linija“, KFF paramą gavusios organizacijos, dirbančios su vaikais ir jaunimu Lietuvoje. Taip pat kartu dirbama su Lietuvos krepšinio federacija, NBA Cares Niujorko skyriumi bei JAV Valstybės departamentu, kurio tiesioginis atstovas yra JAV ambasada Lietuvoje.

Šiuo metu projekto organizatoriai jau yra surengę 104 treniruotes dvylikoje vaikų dienos centrų.  Šios programos dalimi tapo ir KFF-NBA krepšinio aikštelės Šeškinės mikrorajone (pastatytos 2006 m. KFF-NBA lėšomis) remontas bei atidarymo šventė.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups