iVilnius.lt

Gegužės 27 13°C

Sportas
Pagrindinis > Naujienos

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras kviečia registruotis į „BĖGIMO AKADEMIJĄ“ (0)

2015-03-31
Nuotr.: Bigstock
Bėgimas – tai sportas, kuriuo užsiimti gali visi, nepriklausomai nuo amžiaus ar fizinio pasirengimo. Bėgimas tai ne tik puikus būdus pagražinti kūno linijas, bet ir sustiprinti sveikatą.

Bėgiojant galima pasiekti labai puikių rezultatų: sustiprinti imuninę sistemą, pagražinti kūno linijas, stiprinti širdį bei raumenis, sumažinti riebalų kiekį, pagerinti kraujo apytaką, padidinti plaučių tūrį, gerinti nuotaiką bei mažinti jaučiamą stresą. Bėgimo metu dirba beveik visi kūno raumenys, todėl sustangrėja oda bei kūno linijos.

Bėgiojimas ne tik sveikas bei malonus užsiėmimas, tai ir puikus atsipalaidavimas po sunkios dienos. Juk taip smagu pabėgioti parke ar miškelyje geru oru, žinoma, gera kompanija šį sportą padaro kur kas malonesniu. Bėgant išliejamos neigiamos emocijos, pagražinamas ir sveikatinamas kūnas, argi gali būti kas geriau?

Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, skatindamas visuomenės fizinį aktyvumą bei širdies ligų prevenciją, kartu su „Treniruočių pasaulio“ treneriais Romanu ir Giedre kviečia visus sportuojančius ir norinčius pradėti sportuoti pasinaudoti galimybe ir sudalyvauti nemokamoje programoje „Bėgimo akademija“. Čia Jūs išmoksite kaip taisyklingai bėgioti, maitintis ir kaip teisingai pasiruošti treniruotėms.

„Bėgimo akademijos“ mokymo planas

•    Teorinė paskaita – vyks 2015 04 09, 18.00 val. Polocko g. 12-2 esančioje auditorijoje, paskaitos trukmė ~90 min. Teorinės paskaitos metu kiekvienam dalyviui bus atlikta NEMOKAMA kūno kompozicijos analizė*
•    5 bėgimo/ėjimo treniruotės su treneriais.
Treniruotės vyks Vingio parke antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 18.00 val. ir nuo 19.00 val.
Treniruotės trukmė ~ 60 min.

Teorinės paskaitos metu susipažinsime su:
•    treniruotės sudėtinėmis dalimis, fizinio krūvio kontrole, treniruočių rutina, treniruočių pagrindiniais reikmenimis, subalansuota mityba.

Praktinių užsiėmimų metu išbandysime:
•    Bėgimo/ėjimo žingsnio techniką;
•    Fizinio rengimo treniruotę (bėgimas/ėjimas);
•    5 (bėgimo/ėjimo) treniruočių planą.

* Kūno sudėties analizatorius nustato:
kūno svorį, raumenų ir riebalų masę, riebalų procentinę išraišką, pilvo riebalų kiekį, kūno biologinį amžių, kūno sudėjimo tipą, mineralinę kaulų masę, bazinę medžiagų apykaitą (kcal, kj), kūno masės indeksą (KMI), visceralinius riebalus. Testas atliekamas basomis. Apsirenkite patogiai!

Dėl tikslaus užsiėmimų grafiko asmeniškai susisieksime su visais užsiregistravusiais.

Kviečiame registruotis : www.vvsb.lt/registracija-i-begimo-pamokas/

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Bėgimas. Bėgike Bėgiojimas. Bėgimas. Maratonas
Komentarai (0)
Facebook komentarai

Naujausi straipsniai

ups