iVilnius.lt

Gegužės 27 13°C

Sportas
Pagrindinis > Naujienos

Vilniuje startavo „Lieknėjimo ir sveikatingumo centro“ švietimo projektas (0)

2014-11-04
Šiemet „Lieknėjimo ir sveikatingumo cento“ kūrėjai, natūralaus ir sveiko lieknėjimo šalininkai, vilniečiams žada pateikti daug naujovių tarp kurių švietimo projektai ir nemokamos paskaitos.

„Tobulindami lieknėjimo – apimčių mažinimo programą daug dėmesio skiriame ne tik fiziologinėms svorio augimo priežastims, bet ir analizuojame mitybą bei psichologines antsvorio atsiradimo priežastis. Taip pat sekame naujausius mokslinius tyrimus sveikatingumo, sporto ir lieknėjimo srityse. Bendradarbiaujant su psichologais ir mitybos specialistais, „Vilniaus visuomenės sveikatos biuru“ parengėme aktualius seminarus į kuriuos mielai kviečiame ir Vilniaus gyventojus“, – kalba „Lieknėjimo centro“ vadovė Lina Smaidrytė.

Didelė dalis paskaitų bus nemokamos. Pirmoji nemokama paskaita vyks jau šį ketvirtadienį (lapkričio 6d.) 17:15 val. „Mitybos, nepakankamo fizinio aktyvumo, antsvorio ir nutukimo poveikis vėžio vystymuisi ir prevencija“. Į paskaitą reiktų registruotis „Lieknėjimo ir sveikatingumo centre“, Justiniškių g. 12.

„Netrukus vilniečius pakviesime ir į psichologės, mitybos specialisto ir kineziterapeuto paskaitas, kurios atskleis lieknėjimo ir sveikatos paslaptis: „Psichologinės storėjimo priežastys – kaip jas kontroliuoti?“, „Sveikos mitybos pagrindai sėkmingai svorio korekcijai“, „Kaip judėti, kad liktume sveiki“, „Iškrovos dienos: kas, kaip, kodėl“, anksčiau šios paskaitos buvo pasiekiamos tik „Lieknėjimo centro“ lankytojams“, – sako L. Smaidrytė.

„Lieknėjimo ir sveikatingumo centras“ siekia profesionaliai padėti visiems norintiems natūraliais būdais, nevartojant piliulių ir nesilaikant griežtų dietų, padailinti kūno linijas. Čia pirmieji lieknėjimo rezultatai pajaučiami labai greitai ir komplekso dėka (fizinių pratimų ir specialistų konsultacijų) pasiekiamas ilgalaikis efektas, per pirmąsias dvi apimčių mažinimo savaites atsikratoma kelių kilogramų svorio, o kūno apimtys sumažėja net iki 40 centimetrų.

Šiuo metu renkamos naujos dviejų savaičių ir mėnesio trukmės apimčių mažinimo grupės. Renkamos naujos rytinės (nuo 8:30 val. ryto iki 10:30 val.) ir vakarinės grupės (nuo 19:00 val. vakaro iki 21:00 val.).

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups