iVilnius.lt

Liepos 20 13°C

Švietimas
Pagrindinis > Naujienos

Į „Lietuvai ir man“ įsitraukę mokiniai rytoj atvyksta geltonųjų autobusiukų kolonomis (0)

2015-03-05
Nuotr.: Renata Česnavičienė
Kovo 6 d. Nacionalinėje dailės galerijoje (Konstitucijos pr. 22, Vilnius) trispalves draugystės apyrankes Lietuvai įteiks mokiniai ir studentai iš visos šalies. Į akciją „Lietuvai ir man“ įsitraukusius mokinius iš daugiau nei 100 švietimo įstaigų Lietuvoje į Vilnių atveš geltonųjų autobusiukų kolonos.

15 val. prie Nacionalinės dailės galerijos prasidės nemokamas, visiems šalies piliečiams skirtas šventinis akcijos „Lietuvai ir man“ koncertas.

Artėjant Lietuvos valstybės 25-mečiui šalies jaunimas aktyviai įsijungė į Kovo 11-osios šventei skirtą akciją „Lietuvai ir man“. Akcijos metu mokiniai, studentai ir visi šalies piliečiai Lietuvoje bei užsienyje vieningai sveikina Lietuvą – vieną trispalvę apyrankę padovanoja Lietuvai, kitą dėvi patys.

Lietuvai skirtos apyrankės atvežamos į Vilnių ir užrišamos ant specialiai šiai akcijai Nacionalinėje dailės galerijoje įrengtos Gediminaičių stulpų konstrukcijos. Iki Kovo 11-osios ant konstrukcijos bus užrišta daugiau nei 250 tūkst. trispalvių apyrankių, kurias Lietuvai padovanojo šalies piliečiai.

Akcijos metu draugystę su Lietuva simbolizuojančios apyrankės rišamos daugiau nei 1000 švietimo įstaigų Lietuvoje ir užsienyje.
Į akciją taip pat įsitraukė ir atskiri piliečiai, žinomi žmonės, valstybinės institucijos.

Akcijos organizatoriai ir dalyviai pabrėžia, kad pilietinė akcija „Lietuvai ir man“ sukelia gaivų vėją valstybinių švenčių minėjimo tradicijoje, sutelkia jaunimą ir visuomenę pasveikinti šiuolaikinę Lietuvą su 25-uoju gimtadieniu, padeda išreikšti tautos vienybę.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups