iVilnius.lt

Rugpjūčio 15 13°C

Transportas
Pagrindinis > Naujienos

Senjorų bilietai įvedus eurą galios kaip įprastai, nuo sausio 1 d. juos bus galima įsigyti už 2,90 EUR (0)

2014-12-16
Nuotr.: Vilniaus miesto savivaldybė
Senjorai, turintys galiojančius 12 mėnesių (365 dienų) autobusų ir troleibusų bilietus, ir nuo sausio 1 d. galės ramiai jais naudotis. Visi įsigyti bilietai išliks Vilniečio kortelėje iki tol kol jie nebus išnaudoti, o naują bilietą bus galima įsigyti už 2,90 Eur (10 Lt).

Pasitikrinti, koks turimų bilietų likutis, ar bilietas aktyvintas ir kiek laiko galioja, galima kaskart įlipus į viešojo transporto priemonę ir Vilniečio kortele palietus geltonąjį komposterį. Pavyzdžiui, senjorai, kurie aktyvino bilietą autobuse ar troleibuse 2014 m. rugsėjo mėnesį, jais galės naudotis iki 2015 m. rugsėjo - bilietas galioja 365 dienas nuo aktyvinimo. 

Vilniaus miesto savivaldybė atkreipia dėmesį, kad komposterį palietus kortele pirmą kartą po sausio 1 dienos, bilietų likutis bus kelias sekundes perskaičiuojamas į eurus. Tai vienkartinis veiksmas.

Vilniuje senjorų bilietus šiuo metu jau įsigijo beveik 20 tūkstančių senjorų. Šis terminuotasis 365 dienų bilietą skirtas asmenims, sulaukusiems 80 ir daugiau metų bei nukentėjusiems nuo 1939–1990 metų okupacijų: politiniams kaliniams ir tremtiniams, buvusių getų, koncentracijos ar kitokio tipo prievartinių stovyklų kaliniams. Be to, nukentėjusiems nuo 1991 m. sausio 11–13 d. ir po to vykdytos SSRS agresijos. Šiuo bilietu papildžius Vilniečio kortelę, jis aktyvinamas viešojo transporto priemonėje kaip ir visi kiti bilietai.

Vilniečio kortelę galima įsigyti ir papildyti bet kurioje pardavimo vietoje, pažymėtoje Vilniečio korteles ženklu. Nuo 2015 m. sausio 1 d. korteles kaina – 1,50 Eur / 5,18 Lt. Vilniečio korteles Vilniuje galima įsigyti ir papildyti spaudos kioskuose, Narvesen parduotuvėse, visame prekybos tinkle MAXIMA, Lietuvos pašto skyriuose, o PayPost padaliniuose tik papildyti.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups