iVilnius.lt

Balandžio 15 13°C

Turizmas
Pagrindinis > Naujienos

Geriausia vieta keliauti su kuprine ant pečių - Vilnius (0)

2014-04-03
Vienas iš dešimties skaitomiausių internetinių dienraščių Jungtinėse Amerikos Valstijose, kurį skaito virš 43 milijonų unikalių vartotojų per mėnesį www.huffingtonpost.com paskelbė 10 lankytinų pasaulio vietų, į kurias galima keliauti su kuprine ant pečių. Tarp geriausių vietų atsidūrė ir Vilnius, įvardintas kaip geriausias apskritai.

www.huffingtonpost.com vienos dienos kelionei po Vilnių rekomenduoja aplankyti Genocido aukų (KGB) muziejų, kuris iliustruoja dar visai neseną, tragišką kalėjime nužudytų žmonių istoriją per Antrąjį pasaulinį karą. Vakare rekomenduojama pereiti Islandijos ir Vokiečių gatvėmis ir susipažinti su naktiniu miesto gyvenimu.

Straipsnio autoriai taip pat rekomenduoja pamatyti bronzinę Franko Zappos skulptūrą  ir drąsiai gerti vandenį iš čiaupo, nes vanduo Vilniuje yra vienas švariausių Europoje. Straipsnyje taip pat pabrėžiama, kad keliauti miesto autobusais yra lengva ir patogu.

Vilnius atsidūrė tarp tokių šalių miestų kaip Brazilija, Lenkija, Meksikas, Norvegija, Malis, Ispanija, Rusija, Mongolija, Kambodža.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups