iVilnius.lt

Gegužės 25 13°C

Turizmas
Pagrindinis > Naujienos

Į Rusų turistų lankomiausių užsienio miestų dešimtuką pateko ir Vilnius (0)

2014-05-08
Nuotr.: BigStock
Rusijos internetinės viešbučių rezervacijos svetainė Oktogo.ru vietos žiniasklaidai paskelbė populiariausius užsienio miestus ir šalis, kuriose gegužės pradžios švenčių metu atostogavo daugiausia Rusijos turistų. Užsienio šalių ir miestų TOP-10 sudarytas remiantis savarankiškų Rusijos keliautojų viešbučių rezervacijų statistika šių metų gegužės 1-4 d.

Rusijos turistams patraukliausių užsienio šalių dešimtuke rikiuojasi Estija, Italija, Latvija, Ispanija, Čekija, Vokietija, Prancūzija, Lietuva, Graikija ir Turkija.

Į lankomiausių užsienio miestų dešimtuką gegužės 1-4 d. pateko Talinas, Ryga, Praha, Helsinkis, Vilnius, Roma, Berlynas, Viena, Barselona ir Amsterdamas.

„Šiuo metu Rusijoje yra palyginti ilgos atostogos: dirbantieji turi laisvadienių gegužės 1 ir 9 dienų progomis, o vaikams mokyklose - atostogos, tad tradiciškai sulaukiame daugiau žmonių iš Rytų rinkų. Lietuva - labai konkurencinga šalis kainos ir kokybės santykiu, todėl atvykstama ilsėtis su šeimomis, perkama daug sveikatinimo, pramogų paslaugų. Nors oficiali užimtumo statistika dar nepaskelbta, preliminarūs Lietuvos kurortų užimtumo rodikliai - geresni nei pernai tuo pat metu", - sako Valstybinio turizmo departamento vadovė dr. Raimonda Balnienė.

Oktogo.ru duomenimis, už apgyvendinimą viešbučiuose Rusijos turistai mažiausiai išleido Lietuvoje - apie 160 litų (2300 rublių) už nakvynę. Daugiausia apgyvendinimui skyrė Prancūzijoje - už nakvynę apie 467 litų (6700 rublių).

Patraukliausiu miestu kokybės ir kainos santykiu rusams išlieka Vilnius. Apgyvendinimui Vilniuje jie skyrė apie 167 litus (2400 rublių) už nakvynę, daugiausia išleido Amsterdame - už nakvynę apie 677 litus (9700 rublių).

Pažymima, kad savarankiškai savo keliones planuojančių ir viešbučius internetu rezervuojančių Rusijos turistų šių metų gegužės švenčių metu buvo 1,5 karto daugiau nei tuo pačiu laiku pernai. Poilsiui paplūdimiuose šiomis dienomis Rusijos turistai dažniausiai rinkosi Graikiją. Pagal atostogų trukmę pirmauja Praha, kurioje rusai vidutiniškai praleido 5 dienas.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups