iVilnius.lt

Gegužės 26 13°C

Turizmas
Pagrindinis > Naujienos

New York Times: Misija - Vilnius per 36 valandas (0)

2015-07-09
Ar įmanoma per 36 valandas iššniukštinėti Vilnių, pamatyti geriausias miesto vieteles bei pajusti sostinės dvasią? Iš tikrųjų tokiai avantiūrai ar gal labiau iššūkiui ryžosi “New York Times” žurnalistėSarah Khan, kuri svečiavosi Baltijos šalyse. Žurnalistę nustebino tai, jog Vilnius visiškai nepanašus į Rygą ar Taliną. Sostinė šią viešnią nustebino unikalumu, nuostabiu senamiesčiu, išskirtine virtuve, nekičiniais suvenyrais. Viešnią itin pakerėjo Stiklių gatvė, išskirtiniai butikai, Literatų gatvė. Galima pasidžiaugti, jog ši žurnalistė puiki tyrinėtoja ir pasistengė susižindinti skaitytojus su ypatingiausiomis Vilniaus vietomis.

Keletas “New York Times” skaitytojų taip pat pasidalino savo įspūdžiais apie Vilnių. Vienas jų atviravo, jog pamilo Vilnių prieš keletą metų dėka paslaptingų senamiesčio gatvių, įvairaus meno gausos, muziejų ir kitų dalykų, kuriems pamatyti ar pajusti tą miesto dvasią vieno karto, o tuo labiau 36 valandų nepakanka.

Visą straipsnį anglų kalba galite rasti čia: http://www.nytimes.com/2015/07/12/travel/what-to-do-in-36-hours-in-vilnius-lithuania.html?emc=eta1&_r=5&referrer

 

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups