iVilnius.lt

Gegužės 25 13°C

Turizmas
Pagrindinis > Naujienos

Vilniaus reklama užsienio žiniasklaidoje – už 1 mln. litų (0)

2014-12-12
300 tūkstančių eurų arba apie 1 mln. litų – tokia suma gali būti įvertinta rinkodarinė vertė Vilniui, kurią per trejus metus sukūrė vienas renginys – paroda-kontaktų mugė CONVENE. Jos organizatoriai ir partneriai CONVENE vadina viena efektyviausių miesto reklamos kampanijų Baltijos jūros regione.

„Beveik milijono litų vertės reklamą Vilniui užtikrina mūsų renginio partneriai. Tokia suma galime įvertinti žiniasklaidos ir verslo partnerių indėlį viešinant parodą-kontaktų mugę CONVENE, Vilnių ir visą Lietuvą. Mums pavyksta pritraukti žiniasklaidos partnerių iš užsienio šalių dėmesį renginio unikalumu ir kokybe. CONVENE jau yra stiprus prekės ženklas, sėkmingai atstovaujantis Vilniui ir visam Baltijos regionui, drąsiai gali būti pavadintas viena sėkmingiausių rinkodaros kampanijų mūsų miestui ir visai šaliai“, – sako Vilniaus turizmo informacijos centro ir konferencijų biuro direktorė Jolanta Beniulienė.

CONVENE jau trečius metus sėkmingai bendradarbiauja su tokiais solidžiais tarptautiniais konferencijų turizmo sektoriaus leidiniais ir leidinių grupėmis kaip Mash Media, Meetings International, International Meetings Review,CAT Publications, Headquarter, MICE Poland, tw tagungswirtschaft. Šių metų vasarį vykusioje antrojoje parodoje-kontaktų mugėje dalyvavo vieno garsiausių kelionių portalų TripAdvisor atstovas, su kuriuo sėkmingai bendradarbiaujama ir toliau.

Pastangos pristatyti Vilnių pasaulyje, kaip puikų miestą tarptautiniams renginiams organizuoti, pasiteisina – Lietuvos sostinė buvo paskelbta daugiausiai tarptautinių asociacijų renginių organizavusiu Baltijos šalių miestu.

Tarptautinės kongresų ir konferencijų asociacijos (ICCA)2013 m. statistikos suvestinėje Vilnius toli už nugaros paliko ne tik Taliną su Ryga, bet ir tokius tarp konferencijų organizatorių populiarius miestus kaip Milanas, Mančesteris, Frankfurtas. Europos miestų suvestinėje yra palyginama daugiau nei  200 miestų, tarp kurių Vilnius, pakilęs per 9 pozicijas, pralenkė kitus Baltijos miestus ir yra 25-oje vietoje.  Ryga liko 38-oje, o Talinas – 51-oje vietoje.

2015 m.  vasario 11–12 dienomis Vilniuje, „Litexpo“ vyksiančioje parodoje-kontaktų mugėje CONVENE savo paslaugas pristatys Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Švedijos, Danijos, Suomijos, Baltarusijos ir Rusijos konferencijų bei kitų renginių organizavimo verslo atstovai.

Dalyviai, lankytojai ir spaudos atstovai į parodą-kontaktų mugę CONVENE jau gali registruotis internetu www.convene.lt

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups