iVilnius.lt

Gegužės 25 13°C

Turizmas
Pagrindinis > Naujienos

Vilniaus turizmo galimybės pristatytos tarptautinėse turizmo parodose Suomijoje ir Olandijoje (0)

2015-01-21
Nuotr.: BigStock
Sausio 13–18 dienomis Helsinkyje (Suomija) ir Utrechte (Olandija) vykusiose tarptautinėse turizmo parodose pristatytas Vilnius, kaip atviras, modernus, jaukus ir svetingas miestas, siūlantis įvairių kultūros renginių programą, lankytojai supažindinti su Vilniaus turizmo galimybėmis.

Parodose pateikta išsami informacija apie Vilniaus turizmo išteklius,  paslaugas, turizmo plėtros naujienas, platinami Lietuvos sostinę pristatantys turistiniai leidiniai, žemėlapiai ir suvenyrai, susitikta su žurnalistais, rašančiais apie Vilnių, su turizmo kelionių organizatoriais, kurie  organizuoja ir planuoja keliones į Vilnių, atsakyta į dominančius klausimus.

Parodų metu buvo jaučiamas ypatingas susidomėjimas Vilniaus miestu. Suomijos ir Olandijos gyventojai žinojo apie neseniai Lietuvoje įvestą eurą, domėjosi, kaip lietuviai jį priima ir nemažai lankytojų panoro pasikeisti savo euro monetas į lietuviškas.

Parodose dalyvavo nacionalinės ir miestų turizmo organizacijos, turizmo agentūros, turizmo informaciniai centrai – Helsinkyje – apie 900, Utrechte – apie 1400 dalyvių.  Parodą Helsinkyje aplankė daugiau nei 68 tūkst., Utrechte – daugiau nei 120 tūkst. lankytojų.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups