iVilnius.lt

Rugpjūčio 14 13°C

Turizmas
Pagrindinis > Naujienos

Vilniečių nuotraukos pristatys miestą pasauliui (0)

2014-07-01
Nuotr.: Bigstock
Prieš šešias savaites Vilniaus turizmo informacijos centras iškėlė klausimą: kas gali geriau pristatyti Vilnių pasauliui, jei ne jo gyventojai? Taip prasidėjo kartu su DELFI grupės kelionių portalu Perpasauli.lt organizuojamas nuotraukų konkursas „Mano Vilnius“, kuris patraukė tiek profesionalų, tiek mėgėjų dėmesį.

„Nuolatos ieškome vaizdų, kurie reprezentuotų Vilnių ir pakviestų į miestą atvykti vis daugiau svečių iš užsienio, – sakė Vilniaus turizmo informacijos centro direktorė Jolanta Beniulienė. – Šis nuotraukų konkursas buvo puiki proga pažvelgti į miestą vilniečių akimis, pamatyti tai, ko galbūt nematėme mes patys. Pirmą kartą organizuodami Vilniaus nuotraukų konkursą nežinojome, ko tikėtis. Išties nustebino atsiųstų nuotraukų gausa, netikėti rakursai, originalūs nuotraukų pavadinimai ir netgi šmaikštūs kadrai“.

DELFI grupės kelionių portalo Perpasauli.lt skaičiavimu, konkurso puslapis sulaukė daugiau kaip 22 000 unikalių lankytojų. Konkursui iš viso buvo pateikta beveik 1000 nuotraukų, kuriose įamžintos Vilniaus panoramos, naktiniai vaizdai, architektūrinės detalės, renginiai, parkai, gatvės ir praeiviai, dviratininkai, oro balionai.

Kiekvieną savaitę buvo apdovanojami kelių nuotraukų autoriai, o liepos 1-ąją, paskutinę konkurso dieną, paskelbti ir trijų pagrindinių prizų laimėtojai. Daugiausiai balsų internete sulaukusios nuotraukos autorius Egidijus Griguola apdovanotas skrydžiu oro balionu dviem asmenims. Pakilti virš žemės visa savo esybe laimėtoją kviečia linksmiausia oreivių kompanija „Oreivystės centras“.

Atskiru prizu apdovanotas Vilniaus turizmo informacijos centro komisijos išrinktos nuotraukos autorius Egidijus Matuzas kuris galės pasimėgauti išskirtine vakariene dviem restorane „Telegrafas“. Pačioje miesto širdyje įsikūrusio viešbučio „Kempinski Hotel Cathedral Square“ restoranas leis pasijusti tikru gurmanu ir pasimėgauti vyriausiojo šefo išmaniai atskleistais vietinių patiekalų skoniais.

Trečiąją nuotrauką išrinko DELFI portalo sudaryta komisija. Labiausiai patikusios nuotraukos autorius Laimonas Ciūnys išbandys pasirinktas sveikatingumo procedūras grožio namuose „SOTHYS“. Išskirtinį poilsį laimėtojui garantuoja kruopščiai atrenkamos procedūros, kurios atliekamos naujausiomis technologijomis ir derinamos su Rytų ir Vakarų masažo technika.

Konkursą organizavo Vilniaus turizmo informacijos centras kartu su DELFI grupės kelionių portalu Perpasauli.lt.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups