iVilnius.lt

Sausio 22 13°C

Verslas
Pagrindinis > Naujienos

Tarptautinius skrydžius vykdanti aviakompanija plėsis po verslo centro „Quadrum“ stogu (0)

2015-03-04
Nuotr.: Quadrum
Rytiniame šiuolaikinio verslo centro „Quadrum“ pastate įsikurs prancūzų investicijų įmonės valdomos aviakompanijos „Avion Express“ biuras. Avialinijos žvelgia į ateitį – planuojama, kad darbuotojų skaičius ilgainiui ženkliai padidės, todėl numatant plėtrą pasirinkta daugiau nei tūkstančio kvadratinių metrų dydžio erdvė.

„Avion Express“ – tai gerą dešimtmetį sėkmingai veikianti avialinijų kompanija, nuomojanti „Airbus 320“ ir „Airbus 319“ lėktuvus visame pasaulyje. Kitų metų liepą įmonė įsikurs ketvirtajame vieno iš trijų „Quadrum“ pastatų aukšte.

„Mūsų kompanija plečiasi: šiuo metu „Avion Express“ dirba per pusšimtį darbuotojų, tačiau dvejų metų laikotarpiu šis skaičius padvigubės“, – įsitikinęs Aleksei Lupitski, „Avion Express“ generalinis direktorius. – „Be to, esama nuomos sutartis baigs galioti 2016 m. Tai mus paskatino leistis į naujų patalpų paiešką“.

Aviakompanijos direktoriaus teigimu, pasirinkti dešiniajame Neries krante išaugusį šiuolaikinį verslo centrą „Quadrum“ paskatino jo vieta, prieinamumas ir ypatingai aukšta projekto kokybė. Naujasis „Avion Express“ biuras Konstitucijos prospekte 21 įsikurs kitų metų liepos pradžioje.

„Nors prestižinių biurų paklausa sostinėje auga, kol kas esame vieninteliai, galintys pasiūlyti stambių ar sparčiai besiplečiančių įmonių poreikius atitinkančias patalpas, išsiskiriančias ne tik erdve ir patogia vieta mieste, bet ir novatoriškais techniniais sprendimais“, – teigė nekilnojamojo turto plėtros bendrovės „Schage Real Estate“ direktorius Kjetil T. Hanssen. – „Todėl dėsninga, kad verslo centras „Quadrum“ yra daugelio tokių bendrovių taikiklyje. Šiuo metu pastato užimtumas sudaro per 30 proc.“

Aukščiausiai biurų klasei priskiriamas „Quadrum“ centras išsiskirs novatoriškais techniniais sprendimais. Jis taps pirmuoju naujai statomu verslo centru Baltijos šalyse, turėsiančiu tarptautinį poveikio aplinkai vertinimo sertifikatą BREAAM. Tai – aukštos statinio kokybės garantija, kuri suteikiama įvertinus pastatų konstrukcijų tvarumą, poveikį sveikatai, energijos taupymą, vandens kokybę, medžiagų, atliekų ir žemės panaudojimo efektyvumą.

Naująjį verslo miestą mieste sudaro trys pastatai, kartu su kitomis erdvėmis užimantys bendrą 70 tūkst. kv. m. plotą. „Quadrum“ apima ne tik biuro patalpas, bet ir rekreacinę zoną – apželdintą miesto gyventojams ir svečiams atvirą kiemą, 700 vietų požeminį garažą, taip pat – atskiras kultūrines bei paslaugų zonas. Prieigose į verslo centrą bei visų trijų pastatų vestibiuliuose bus įvietinti stipriausių Lietuvos šiuolaikinio meno atstovų specialiai „Quadrum“ sukurti darbai. Bendra „Schage“ investicijų į projektą vertė – 75 mln. eurų.

Apie Quadrum

„Quadrum“ - tai įspūdingo dydžio, pagal naujausias architektūros tendencijas suprojektuotas administracinių pastatų ansamblis, verslo miestas mieste. Čia įsikūrusios įmonės bus ne tik puikiai matomos, bet ir galės vystyti savo veiklą itin patogioje, verslui ir žmonėms draugiškoje aplinkoje. Atsakingą požiūrį į darnią plėtrą, vystant „Quadrum“ verslo miestą, patvirtins BREEAM - žymiausias pasaulio poveikio aplinkai vertinimo metodas ir pastatų reitingavimo sistema. Šis prestižinis sertifikatas liudija apie taupų energijos panaudojimą ir socialiai atsakingą aplinkos tausojimą, kurį verslo centre įkūnys geoterminis šildymas, „išmaniosios“ ventiliacijos ir apšvietimo sistemos, specialios fasado izoliacinės savybės, lietaus vandenį tausojantys stogai bei kitos pažangiausios energijos taupymo technologijos. „Quadrum“ taps pirmuoju naujai statomu verslo centru Baltijos šalyse, gavusiu šį sertifikatą. Investicijos į šį projektą siekia 75 mln. eurų.

Apie „Avion Express“

Avion Express yra pripažinta ir gerai žinoma pasaulinėje aviacijos industrijoje kaip patikima aviakompanija, teikianti aukštos kokybės skrydžių paslaugas kitoms oro linijų bendrovėms. Įkurta 2005 m. vasario 11d. Avion Express sėkmingai didino veiklos apimtis pastaruosius ketverius metus, šiuo metu Vilniuje dirba apie 60 darbuotojų ir papildomai apie 250 darbuotojų visame pasaulyje. 2013 m. įmonės metinė apyvarta siekė 42 milijonus eurų. Šiuo metu įmonė vykdo veiklą su 12 keleivinių orlaivių, Airbus 320 ir Airbus 319.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups