iVilnius.lt

Liepos 10 13°C

Verslas
Pagrindinis > Naujienos

Vilniuje privatūs investuotojai galės kurti automobilių stovėjimo aikšteles (0)

Vilniuje privatūs investuotojai galės kurti automobilių stovėjimo aikšteles
2014-06-19
Vilniaus miesto savivaldybės tarybos sprendimu privatūs investuotojai, laimėję konkursą, savivaldybės vardu nuo šiol galės kurti automobilių stovėjimo aikšteles mieste.

„Jau nuo dabar investuotojai gali kreiptis į Vilniaus miesto savivaldybę ir siūlyti vietas aikštelėms sukurti. Investavę į infrastruktūros sukūrimą, verslininkai galės sutartyje numatytą laiko tarpą valdyti aikštelę ir gauti iš jos pajamas“, - sakė Vilniaus miesto savivaldybės Ekonomikos ir investicijų departamento direktoriaus pavaduotoja Rasa Cibulskienė

Artimiausiu metu, sulaukus investuotojų susidomėjimo, galėtų būti skelbiami konkursai automobilių stovėjimo aikštelėms Antano Smetonos gatvėje, po Lukiškių aikšte, Polocko ir Krivių gatvių sankirtoje, tarp Antano Strazdelio ir Ksavero Vanagėlio gatvių, Pilaitės prospekto ir Vilniaus Vakarinio aplinkkelio sankirtoje, prie sklypo adresu Pilaitės pr. 20.

Planuojama, kad pastačius visas 5 aikšteles, būtų sukurta beveik 2 tūkst. papildomų automobilių statymo vietų. Šiuo metu mieste yra 5700 mokamų vietų, iš jų 1870 – centrinėje miesto dalyje.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups