Warning: Illegal string offset 'id' in /home/ivnius/domains/ivilnius.com/public_html/visit.php on line 143

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/ivnius/domains/ivilnius.com/public_html/visit.php on line 143
Hugo Boss - Didžioji g. 33, Vilnius - Prekiniai ženklai | iVilnius.lt - Vilniaus miesto gidas
iVilnius.lt

Gegužės 17 13°C

Pagrindinis > Kur pramogauti > Apsipirkimas

Hugo Boss

Atgal į sąrašą
Įvertinimas: 0 iš 5
Telefono nr.: +370 5 262 8035
El. paštas: boss.vilnius@sritis.lt
Internetinis puslapis:
Darbo valandos: I-V: 11.00-19.30, VI: 11.00-18.00,
VII: 11.00-16.00
“HUGO BOSS” grupė jau daugelį metų yra įsitvirtinusi kaip pasaulinė mados rinkos lyderė. Ilgą laiką karaliavę vyriškų drabužių rinkoje ir specializavęsi aukščiausios kokybės kostiumų gamyboje, “HUGO BOSS” mados namai išplėtė kuriamų drabužių liniją pradėdami orientuotis į jauną, šiuolaikišką vyrą, o 2006 m. pristatė drabužių kolekciją skirtą moterims. “HUGO BOSS” Lietuvoje ir Latvijoje pristato ”Boss Black”, ”Boss Orange” ir “Boss Selection” kolekcijas, pirkėjui pasiūlydami didžiausią mados asortimentą ir aukščiausios kokybės produktus.

”BOSS Black” – tai ypač universali kolekcija skirta moterims ir vyrams, siūlanti klasikinius verslo, vakarinius ir laisvalaikio drabužius.

“BOSS Selection” - prabangiausias ”HUGO BOSS” prekinis ženklas. Aukščiausią drabužių kokybę lemia išskirtiniai audiniai ir meistriškumas - rankomis siuvinėtos drabužių detalės, linijų išskirtinumas.

“BOSS Orange” – laisvalaikio drabužių kolekcija vyrams ir moterims, išsiskirianti žaismingumu, drąsiomis spalvomis ir netiketais audinių deriniais. “BOSS Orange” orientuota į jauną, madingą ir progresyvų pirkėją.

Susijusios vietos

ups