Warning: Illegal string offset 'id' in /home/ivnius/domains/ivilnius.com/public_html/visit.php on line 143

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/ivnius/domains/ivilnius.com/public_html/visit.php on line 143
Sostinių Golfo klubas - Pipiriškių k., Elektėnų sav., Vilnius - Golfas | iVilnius.lt - Vilniaus miesto gidas
iVilnius.lt

Birželio 15 13°C

Pagrindinis > Kur pramogauti > Pramogos

Sostinių Golfo klubas

Atgal į sąrašą
Įvertinimas: 0 iš 5
Telefono nr.: +370 619 99999
El. paštas: info@capitals.lt
Internetinis puslapis:
Darbo valandos: Gegužė-Rugpjūtis I-VII: 08.00-20.00, Rugsėjis-Spalis I-V: 09.00-18.30, Rugsėjis-Spalis VI-VII: 09.00-19.00
Nuo seno žmones traukte traukė didybės dvasia alsuojančios vietovės. Gamta ir istorija paliko ryškų antspaudą šiame banguojančių Aukštaitijos kalvų ir Dzūkijos miškų kvapo apsuptame krašte.

Dar slenkantys ledynai šioje teritorijoje suformavo žemės paviršių taip, kad jis idealiai tinka golfo aikštynui. Dabar čia yra valstybės saugomas Pipiriškių geomorfologinis draustinis. Jau III amžiuje čia, tarp Zapurvio ir Pasamanės ežerų, įsikūrė gyvenvietė su Juodakalnio piliakalniu. Visos keturios istorinės Lietuvos sostinės – Kernavė, Trakai, Kaunas ir Vilnius – kūrėsi beveik vienodu atstumu aplink šį įspūdingą žemės lopinėlį.

Kadaise šiose kalvose, laukuose ir miškeliuose medžiojo Kernavės ir Senųjų Trakų didikai, šiandien šiuo gamtos stebuklu gali gėrėtis Lietuvos ir viso pasaulio golfo žaidėjai.

Nuo 2006 m. golfo sezono Sostinių golfo klubas pradėjo kurti ne tik savo klubo, bet ir visos Lietuvos golfo tradicijas. Per pirmus gyvavimo metus klubas suorganizavo per 30 turnyrų ir 250 renginių. Iki pirmojo klubo gimtadienio suburtas nemenkas klubo narių skaičius - parduota beveik 200 narysčių. Nuo 2006 m. Sostinių golfo klubo vaikų "Pipiro" akademijoje auga ir naujoji golfo žaidėjų karta. 2007 m. vasarą buvo suorganizuota vaikų golfo stovykla. Į golfo aikštyną užsuka ir vis daugiau moterų, kurios 2006 m. įkūrė "moterų klubą". Klubo dalyvės renkasi kartą per savaitę, žaidžia golfą, dalinasi įgūdžiais ir maloniai leidžia laiką klubo name esančiame restorane. 2006-2007 m. žiemą aikštyne buvo įrengtos slidinėjimo trasos, kurias planuojama įrengti kasmet, atsižvelgiant į oro sąlygas.

Susijusios vietos

ups