Warning: Illegal string offset 'id' in /home/ivnius/domains/ivilnius.com/public_html/visit.php on line 143

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/ivnius/domains/ivilnius.com/public_html/visit.php on line 143
Golden Moments oro balionų klubas - Savanorių pr. 180-54, Vilnius - Pramogos ore | iVilnius.lt - Vilniaus miesto gidas
iVilnius.lt

Sausio 27 13°C

Pagrindinis > Kur pramogauti > Pramogos

Golden Moments oro balionų klubas

Atgal į sąrašą
Įvertinimas: 0 iš 5
Telefono nr.: +370 698 22810
El. paštas: info@goldenmoments.lt
Internetinis puslapis:
Darbo valandos: -
Oro balionai... Jei norite norite įgyvendinti seną svajonę skristi oro balionu arba nustebinti savo artimą ir ieškote originalios dovanos, tuomet skrydis karšto oro balionu yra būtent tai, ko reikia!

Kas gali būti nuostabiau už romantišką skrydį balionu dviese, su šampano taure rankose? Ar kas nors atstos tą jausmą, kuomet tampi lengvesniu už orą ir skrendi virš senamiesčio stogų vėjo greičiu?

Golden Moments oro balionų klubo kredo - dovanoti Jums nepamirštamus įspūdžius bei žavias akimirkas, kurias prisiminsite visą gyvenimą! Ištisus metus- vasarą ir žiemą- organizuojame skrydžius karšto oro balionais visoje Lietuvoje.

2002-aisiais mes pirmieji Lietuvoje pradėjome rengti komercinius skrydžius karšto oro balionais. Šimtai šypsenų patenkintų klientų veiduose, gražūs ir spalvoti oro balionai be reklamų, patirtis bei profesionalūs pilotai garantuoja - su mumis patirti skrydžio karšto oro balionu įspūdžiai bus nepakartojami!

Padovanokite prisiminimą visam gyvenimui- skrydį karšto oro balionu sau, savo artimui, giminaičiui arba bendradarbiui. Jūs tikrai turėsite ką prisiminti! O kas turi ką prisiminti, tas gyvena du kartus.

Susijusios vietos

ups