Warning: Illegal string offset 'id' in /home/ivnius/domains/ivilnius.com/public_html/visit.php on line 143

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/ivnius/domains/ivilnius.com/public_html/visit.php on line 143
Orobalionai.lt - Šv. Ignoto 3/1-2, Vilnius - Pramogos ore | iVilnius.lt - Vilniaus miesto gidas
iVilnius.lt

Liepos 14 13°C

Pagrindinis > Kur pramogauti > Pramogos

Orobalionai.lt

Atgal į sąrašą
Įvertinimas: 0 iš 5
Telefono nr.: +370 611 20911
El. paštas: info@orobalionai.lt
Internetinis puslapis:
Darbo valandos: I-VII: 10.00-19.00
Pirmieji skrydžiai karšto oro balionu įvyko jau XVIII a. pabaigoje, tačiau ši romantiška transporto priemonė mus žavi ir šiandien. Žmogus, kuris nors kartą atsiplėšė nuo žemės balionu, nepamirš patirtų įspūdžių visą gyvenimą.

Skrydžiai oro balionais - pramoga kiekvienam! Pasirinkus tinkamą starto vietą, įmanoma praskristi virš Jus dominančių vietų, norint jas nufotografuoti, nufilmuoti ar, tiesiog, jomis pasigrožėti. Susisiekite su mumis, jei norite pamatyti Vilniaus senamiestį, Trakus ir kitas gražiausias Lietuvos vietas iš paukščio skrydžio!

Skrydis oro balionu - išskirtinė pramoga. Oro balionai gali tapti Jūsų šventės akcentu bei puikia dovana Jums ir Jūsų artimiesiems jubiliejaus, vestuvių ar bet kuria kita proga. Žiemą ar vasarą atvyksime pas Jus į bet kurią Lietuvos vietą.

Skrydis oro balionu trunka maždaug 1 val., o visa pramoga — apie tris valandas. Po skrydžio išrašomas diplomas, vyksta įšventinimo į oreivius ceremonija, vaišinamasi putojančiu vynu. Visi skrydžių keleiviai yra apdrausti specialiu aviaciniu draudimu.

Susijusios vietos

ups