Warning: Illegal string offset 'id' in /home/ivnius/domains/ivilnius.com/public_html/visit.php on line 143

Warning: Illegal string offset 'id' in /home/ivnius/domains/ivilnius.com/public_html/visit.php on line 143
SEB arena - Ąžuolyno g. 7, Vilnius - Sporto aikštynai - arenos | iVilnius.lt - Vilniaus miesto gidas
iVilnius.lt

Balandžio 02 13°C

Pagrindinis > Kur pramogauti > Pramogos

SEB arena

Atgal į sąrašą
Įvertinimas: 0 iš 5
Telefono nr.: +370 5 236 2205
El. paštas: biuras@tenisopasaulis.lt
Internetinis puslapis:
Darbo valandos: I-IV: 07.00-23.00, V: 07.00-22.00, VI-VII: 08.00-22.00
SEB ARENA – daugiafunkcinis sporto, paslaugų ir sveikatingumo centras visai šeimai

2008 metais atidarytas sporto, paslaugų ir laisvalaikio centras sudaro palankias sąlygas Lietuvos žmonėms bei svečiams (vaikams, jaunimui, suaugusiems sporto mėgėjams, profesionaliems sportininkams, treneriams, neįgaliesiems) aktyviai ir sveikai sportuoti, leisti laisvalaikį, mokytis, varžytis bei tobulėti vienoje erdvėje. Kompleksas, pripažintas nacionalinės svarbos objektu, siekia integruoti į visuomenę socialiai pažeidžiamus žmones, vykdyti programas socialiai remtiniems vaikams ir sudaro žmonėms su negalia palankias sąlygas sportuoti.

SEB ARENOJE aptarnaujama virš 300 000 lankytojų per metus. Tai ne tik lauko teniso, skvošo ar kitų sporto šakų mėgėjai, bet ir asmenys, apsilankantys reabilitacijos, medicinos, grožio puoselėjimo tikslais. Tarptautinius reikalavimus atitinkančiame komplekse nuolat vyksta įvairūs tarptautiniai ir vietos turnyrai, skirti tiek profesionalams, tiek mėgėjams sportininkams, taip pat vaikams ir neįgaliems žmonėms. Arenoje esantys teniso kortai gali būti transformuojami į daugeliui sporto šakų pritaikytas aikšteles. Lankytojų patogumui prie komplekso įrengta 300 vietų automobilių stovejimo aikštelė.

SEB ARENOJE rasite didžiausi dengti teniso kortai Lietuvoje: 15 dengtų ir 4 atviros teniso aikštelės, 4 visus standartus atitinkančios skvošo salės.

Susijusios vietos

ups