iVilnius.lt

Spalio 29 13°C

Miesto skonis
Pagrindinis > Naujienos

Nauja rubrika - Miesto skonis (0)

Nauja rubrika - Miesto skonis
2013-07-26
Nuotr.: Pixomar at FreeDigitalPhotos.net
Mums dažnai tekdavo sukti galvą svarstant, kur nueiti pavakarieniauti, o tradicinės kavinės jau seniai buvo pabodusios. Be to gi, jau senokai norėjosi kažko įsimintino ir maisto, kurio dar neteko ragauti.

Taigi vedini siekio atrasti kažko naujo ir neįprasto, pradėjome eiti į restoranus, kavines bei barus visai neplanuotai, be išankstinio tikslo kažkur nueiti. Kiekvienąkart, norėdami kažkur nueiti pavalgyti, tiesiog besdavome pirštu į Vilniaus žemėlapį. Ieškodavome dar nelankytų kavinių ar restoranų tame rajone, ties kuriuo atsidurdavo pirštas žemėlapyje.

Ar panašus svarstymai aplanko ir jus? Tuomet siūlytume jums naująją rubriką „miesto skonis“, kuri, tikimės, leis pamiršti tokius svarstymus bei dvejones.

Vis dėlto norime iš karto visus informuoti, jog nesame gurmanai ar restoranų, kavinių ar barų kritikai, o visi žemiau pateiktų restoranų, kavinių, barų įvertinimai yra tiesiog mūsų asmeninė nuomonė, kurios tikrai nebūtina paisyti. Pasiūlytų įvertinimų tikslas – padėti kiekvienam susidaryti įspūdį bei išsirinkti, kur Vilniuje būtų galima ne tik skaniai, bet ir jaukiai pavalgyti.

Mūsų vertinimo skalė:

10 – puikiai, neturime jokių priekaiščių, tikrai įsimintina. Dar apsilankysime ne kartą.

9 – labai gerai ir labai nedaug reikia patobulinti.

8 – gerai,

7 - neblogai

6 – 50 ant 50, kažkaip sunkiai išskirtume iš kitų

5 – patenkinamai, bet būna geriau ir už mažesnę kainą

4 – pirmas ir paskutinis kartas

3 – šiaip sau, įspūdžio nepadarė

2 – gaila, bet stipriai nuvylė

1 – tragedija, vieni trūkumai

Norite mums pasiūlyti, kur mums vertėtų apsilankyti? Teikite savo siūlymus po šiuo straipsniu arba komentuokite mūsų paskyrose, kurios yra socialiniuose tinkluose Facebook arba Twitter.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

iVilnius.lt
Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups