iVilnius.lt

Birželio 15 13°C

Aktualijos
Pagrindinis > Naujienos

Bernardinų sode jau veikia karuselė (0)

Bernardinų sode jau veikia karuselė
2014-07-04
Nuotr.: Vilniaus miesto savivaldybė
Sostinės Bernardinų sode vaikai gali džiaugtis karusele, kuri šiltuoju metu laiku veiks kiekvieną dieną nuo 12 iki 21 valandos vakaro.

Pasivažinėjimas karusele kainuoja 5 litus. Šie pinigai bus skirti įrenginių priežiūrai ir aptarnaujančiam personalui išlaikyti. Atsižvelgiant į saugumo reikalavimus, karusele negalės naudotis jaunesni nei 3 metų amžiaus vaikai, o vaikai nuo 3 iki 8 metų,  galės suptis tik su tėvų priežiūra. 

Primename, kad rekonstruotas Bernardinų sodas savo vartus vilniečiams atvėrė praėjusių metų rugsėjį. Po rekonstrukcijos Bernardinų sodas atgavo autentiškus XIX a. pabaigos bruožus: atvirų ir uždarų erdvių sistemą, dailininko Vladislovo Štrauso kurtą centrinę dalį, botanikos ir vienuolyno sodų ekspozicijas, alpinariumą, rožyną, kitus istorinius elementus. Sode įrengti įspūdingi gėlynai, daugiau nei 300 suoliukų, keturi fontanai, žaidimų aikštelės ir kavinės. Čia auga apie 300 rododendrų, per 900 lanksvų, beveik 300 forzitijų, per 100 erškėtrožių, 400 rožių. Pasodinta 620 kukmedžių, 1400 buksmedžių, apie 160 kalninių pušaičių.

Visas iVilnius.lt naujienas galite sekti socialiniame tinklalapyje „Facebook“!

Komentarai (0)
Facebook komentarai

Taip pat skaitykite

Naujausi straipsniai

ups